Новини


    У травні наші місіонери повернулися з місіонерської поїздки в Непал, де протягом семи місяців разом з іншими місіонерами працювали з декількома дитячими будинками, зай
малися волонтерською допомогою і розвивали спортивне служіння.

    Непал одна з бідних країн світу. Одним з несприятливих аспектів даної країни є велика кількість дітей-сиріт в країні, приблизно 40 000 безпритульних дітей, з яких 11% є бездомними.

    Перші місяці хлопці більше часу приділяли розвитку спортивного служіння. Вони зібрали хлопців, з якими ділилися своєю любов'ю до спорту, проводили професійні тренування і допомагали підвищити впевненість дітей у собі. Заняття спортом допомагають подружитися з дітьми та підлітками в новій країні і побудувати довірчі взаємини. Ці взаємини найкоротший шлях до сердець молодих людей. Наші місіонери проводили особисті зустрічі, бесіди з підлітками про спасіння і про Євангеліє. Також, разом з іншими місіонерами, хлопці відвідували віддалені гірські райони, де в селищах проповідували Євангеліє, свідчили про Ісуса. Велику частину часу хлопці надавали допомогу дитячим будинкам: займалися з дітьми, допомагали їм, проводили біблійні заняття, надавали практичну допомогу (ремонтували електропроводку, допомагали облаштовувати дитячі будинки).

                        Це був дивовижний досвід - приділяти і віддавати свій час дітям і намагатися якомога більше їм допомогти! Непал був сповнений прекрасних пейзажів, добрих людей і приголомшливих дітей.